Súťaže družstiev
(v ktorých účinkujú družstvá z Trnavského kraja - sú označené červenou farbou)
Konečné tabuľky sezóny 2014/2015
súťaž | riaditeľ |
extraliga | Igor Poláčik |
1. liga západ | Rastislav Nikel |
2. liga A | Rastislav Diviak |
3. liga A2 | Mgr. Vladimír Hagara |
4. liga A21 - sever | Rastislav Diviak |
4. liga A22 - juh | Mikuláš Kosár ml. |
5. liga SE - SI | Rastislav Diviak |
5. liga HC - PN - TT | Mgr. Vladimír Hagara |
5. liga DS - GA | Mikuláš Kosár ml. |
extraliga 2014/2015 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | SKM Angelus Stara Lubovna | 11 | 10 | 1 | 31 | 62 | 1 | |
2 | SK Dunajska Streda | 11 | 10 | 1 | 31 | 62 | 1 | |
3 | SK Slovan Bratislava A | 11 | 9 | 0 | 27 | 55 | 0 | |
4 | SK Prakovce | 11 | 5 | 2 | 17 | 45 | 0 | |
5 | TJ Slavia UPJS Kosice | 11 | 5 | 0 | 15 | 45 | 0 | |
6 | SKS Dubnica n/V | 11 | 4 | 2 | 14 | 36 | 0 | |
7 | TJ INBEST Dunajov | 11 | 4 | 1 | 13 | 47 | 0 | |
8 | SK Strelec DNV | 11 | 3 | 3 | 12 | 39 | 0 | |
9 | Liptovska sachova skola | 11 | 3 | 2 | 11 | 42 | 0 | |
10 | SK Caissa Cadca | 11 | 3 | 1 | 10 | 35 | 0 | |
11 | SK Slovan Bratislava B | 11 | 1 | 2 | 5 | 32 | 0 | |
12 | SK Doprastav Bratislava | 11 | 1 | 1 | 4 | 29 | 0 |
O majstrovi rozhodol dodatkový zápas, ktorý vyhrala Ľubovňa 5:3
Do 1. ligy západ zostupujú Slovan B a Doprastav
1. liga západ 2014/2015 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 |
1 | ŠK Slovan Bratislava C | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 55 |
2 | ŠK Modra | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 55 |
3 | Lokomotíva Trnava | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 50 |
4 | ŠK OÚ Russel Gabčíkovo | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 46 |
5 | NŠK Nitra | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 53 |
6 | ŠK Osuské | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 47 |
7 | ŠKS Považská Bystrica | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 41 |
8 | ŠK Prievidza | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 39 |
9 | ŠKŠ Dubnica nad Váhom B | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 41 |
10 | CVČ Topoľčany | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 41 |
11 | KŠC Komárno | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 35 |
12 | ŠK Trenčín | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 28 |
do extraligy postupuje:
Slovan Bratislava C
do 2. ligy zostupujú: Topoľčany, Komárno a Trenčín
2. liga A 2014/2015 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 |
1 | ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 50 |
2 | KŠN Bratislava | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 55,5 |
3 | TJ Dopravný podnik Bratislava | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 49 |
4 | ŠK Osuské B | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 50 |
5 | ŠK Potônska veža | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 44,5 |
6 | ŠK Doprastav Bratislava B | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 45 |
7 | Lokomotíva Trnava B | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 43 |
8 | ŠK Komplet Trnava-Modranka | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 42,5 |
9 | KŠ Pezinok | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 36,5 |
10 | ŠK Krasňany | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 40 |
11 | ŠK Strelec Devínska Nová Ves B | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 37 |
12 | ŠK Modra B | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 35 |
Do 1. ligy postupuje: Lokomotíva Bratislava Do 3. ligy A1 zostupuje: ŠK Modra B
3. liga A2 2014/2015 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | ŠK Skalica | 11 | 9 | 2 | 29 | 60 | 0 | |
2 | ŠK Cífer | 11 | 7 | 2 | 23 | 55 | 0 | |
3 | ŠK Senica | 11 | 6 | 3 | 21 | 54 | 0 | |
4 | ŠK Kúpele Piešťany | 11 | 6 | 1 | 19 | 47 | 0 | |
5 | CVČ Senica | 11 | 5 | 2 | 17 | 43 | 0 | |
6 | ŠK Nafta Gbely | 11 | 4 | 3 | 15 | 47 | 0 | |
7 | Lokomotíva Trnava C | 11 | 3 | 4 | 13 | 44 | 0 | |
8 | ZŠK Vrbové | 11 | 3 | 3 | 12 | 40 | 0 | |
9 | ŠK Komplet Modranka B | 11 | 2 | 4 | 10 | 37 | 0 | |
10 | ŠK Dunajská Streda B | 11 | 2 | 3 | 9 | 37 | 0 | |
11 | ŠK Hlohovec | 11 | 3 | 0 | 9 | 32 | 0 | |
12 | ŠK Holíč | 11 | 2 | 1 | 7 | 35 | 0 |
Do 2. ligy postupuje: ŠK Skalica
Do 4. ligy zostupuje: ŠK Holíč
4. liga A21 2013/2014 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | ŠK Skalica B | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 33 | 0 |
2 | ŠK Nafta Gbely B | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 33 | 0 |
3 | ŠK Štefanov | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 27 | 0 |
4 | CVČ Brezová | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 33 | 0 |
5 | ŠK Senica B | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 30 | 0 |
6 | ŠK Komplet Modranka juniori | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 30 | 0 |
7 | CVČ Senica B | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 26 | 0 |
8 | ŠK Kúpele Piešťany B | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 29 | 0 |
9 | ZŠK Vrbové B | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 29 | 0 |
10 | ZŠK Vrbové C | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 25 | 0 |
11 | ŠK Skalica C | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 0 |
12 | ŠO Kopčany | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 15 | 0 |
Do 3. ligy A2 postupuje: ŠK Skalica B Do 5. ligy zostupuje: ŠO Kopčany
4. liga A22 2013/2014 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 |
1 | MŠK Sereď | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 40 |
2 | ŠK Hlohovec B | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 34 |
3 | Lokomotíva Trnava E | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 30 |
4 | ŠK Cífer B | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 28 |
5 | MŠK Corvin Veľký Meder | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 30 |
6 | ŠK Dolná Krupá | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 26 |
7 | ŠK Dunajská Streda C | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 24 |
8 | ŠK OÚ Russel Gabčíkovo B | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 29 |
9 | Lokomotíva Trnava D | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 27 |
10 | ŠK Potônska Veža C | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 24 |
11 | ŠK Potônska Veža B | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 26 |
12 | ŠK Oú Špačince | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 13 |
Do 3. ligy A2 postupuje: MŠK Sereď
Do 5. ligy zostupuje: ŠK Oú Špačince
5.liga SE-SI 2013/2014 - konečná tabuľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 |
1 | ŠK Nafta Gbely C | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 39 |
2 | ŠK Štefanov B | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 36 |
3 | ŠK Skalica D | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 33 |
4 | Interchess CVČ Senica | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 30 |
5 | ŠK Slovakia Senica | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 32 |
6 | ŠK Holíč C | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 32 |
7 | ŠK Štefanov C | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 29 |
8 | CVČ Senica C | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 27 |
9 | ŠK Gymnázium Šaštín-Stráže | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 25 |
10 | ŠK Holíč B | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 20 |
11 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 18 |
12 | ŠK Nafta Gbely D | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 12 |
Do 4. ligy postupuje: ŠK Nafta Gbely C
5.liga TT-PN-HC 2013/2014 - konečná tabuľka
Por. Družstvo Partie + = - TB1 TB2 TB3 1 Trnavská šachová škola 12 10 1 1 31 43 0 2 ŠK Kamenár Chtelnica 12 9 1 2 28 39 0 3 ŠK Hlohovec C 12 7 3 2 24 38 0 4 Lokomotíva Trnava jun. 12 6 4 2 22 37 0 5 ŠK Kúpele Piešťany C 12 6 2 4 20 34 0 6 ŠK Komplet Modranka kombi 12 6 1 5 19 27 0 7 ŠK Pečeňady 12 6 0 6 18 28 0 8 OŠK Smolenice 12 4 3 5 15 32 0 9 ŠK Hlohovec jun. 12 3 3 6 12 29 0 10 ŠK Šúrovce 12 3 2 7 11 25 0 11 ŠK Zvončín 12 2 4 6 10 28 0 12 ŠK Sokolovce 12 2 1 9 7 19 0 13 ŠK Cífer C 12 1 1 10 4 15 0
Do 4. ligy postupuje: Trnavská šachová škola
5.liga DS-GA 2013/2014 - konečná tabuľkaľka
Por. | Družstvo | Partie | + | = | - | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | ŠK Potônska veža D | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 34 | 24 |
2 | MŠK Corvin Veľký Meder B | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 30 | 18 |
3 | ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo C | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 28 | 18 |
4 | TJ ŠO Topoľníky | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 30 | 16 |
5 | ŠK Dunajská Streda D | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 24 | 13 |
6 | ŠK Dunajská Streda E | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Do 4. ligy postupuje: ŠK Potônska veža D