Súťaže družstiev
(v ktorých účinkujú družstvá z Trnavského kraja - sú označené červenou farbou)
Konečné tabuľky sezóny 2010/2011
súťaž | riaditeľ |
extraliga | Peter Falťan |
1. liga západ | Igor Poláčik |
2. liga A | Mgr. Štefan Lesný |
3. liga A2 | Ing. Jozef Vagovský |
4. liga A21 - sever | Rastislav Diviak |
4. liga A22 - juh | Ing. Jozef Puobiš |
5. liga SE - SI | Ondrej Danada |
5. liga HC - PN - TT | Mgr. Vladimír Hagara |
extraliga 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | ŠK Caissa Čadca | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 52,5 |
2 | TJ Slávia TU Košice | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 51,0 |
3 | INBEST Dunajov | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 49,5 |
4 | ŠK Prievidza | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 52,5 |
5 | ŠK Dunajská Streda | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 49,0 |
6 | ŠK Trenčín | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 52,0 |
7 | ŠK Slovan Bratislava | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 52,0 |
8 | ŠKŠ Dubnica n/V | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 40,0 |
9 | ŠK Modra | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 33,5 |
10 | MŠK KdV Kežmarok | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 37,5 |
11 | Zemplín Michalovce | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 26,5 |
12 | BŠK Edymax Bardejov | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 32,0 |
Do 1. ligy zostupujú Michalovce a Bardejov
1. liga západ 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | Doprastav Bratislava | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 57,0 |
2 | SK Osuske | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 48,0 |
3 | SKS Dubnica nad Vahom B | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 42,0 |
4 | SK Budmerice | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 40,0 |
5 | NSK Nitra | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 41,5 |
6 | Lokomotiva Trnava | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 39,0 |
7 | SK Prievidza B | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 39,5 |
8 | Slovan Bratislava B | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 36,5 |
9 | Basta Nove Zamky | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 31,0 |
10 | Slovan Bratislava C | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 34,0 |
11 | SK Tlmace | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 31,5 |
12 | Chess Club Galanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
do extraligy postupuje Doprastav Bratislava
do 3. ligy zostupuje Galanta
2. liga A 20010/20110 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | Body | Skóre |
1 | KŠ Pezinok | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 48,5 |
2 | ŠK Krasňany | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 49,0 |
3 | ŠK Strelec Devínska Nová Ves | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 48,0 |
4 | ŠK Dunajská Streda B | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 47,5 |
5 | Lokomotíva Trnava B | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 45,5 |
6 | ŠK Doprastav Bratislava B | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 46,0 |
7 | ŠK Modra B | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 43,0 |
8 | TJ Dopravný podnik Bratislava | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 44,0 |
9 | ŠK Kúpele Piešťany | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 41,5 |
10 | ŠK Osuské B | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 40,0 |
11 | ŠK Doprastav Bratislava C | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 36,5 |
12 | Slávia STU Bratislava | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 38,5 |
Do 1. ligy postupuje KŠ Pezinok. Do 3. ligy zostupuje Slávia STU Bratislava
3. liga A2 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | ŠK Komplet Trnava-Modranka | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 53,0 |
2 | ŠK Skalica | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 51,0 |
3 | ŠK Cífer | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 55,5 |
4 | Lokomotíva Trnava C | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 50,5 |
5 | ŠK Senica | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 44,5 |
6 | ŠK Kúpele Piešťany B | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 45,5 |
7 | ŠK Holíč | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 36,0 |
8 | ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 43,0 |
9 | Potônska veža | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 41,0 |
10 | ŠK Dunajská Streda C | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 35,5 |
11 | ŠK Nafta Gbely | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 37,0 |
12 | ZŠK Vrbové | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 35,5 |
Do 2. ligy postupuje Modranka
Do 4. ligy zostupujú Gbely a Vrbové
4. liga A21 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | CVČ Senica | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 34,0 |
2 | ŠK Osuské D | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 37,5 |
3 | ŠK Kúpele Piešťany C | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 33,5 |
4 | ŠK Dragon Senica | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 28,0 |
5 | ŠK Skalica C | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 30,5 |
6 | ŠK Komplet Modranka-juniori | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 23,0 |
7 | ŠK Skalica B | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 28,0 |
8 | ZŠK Vrbové B | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 26,5 |
9 | ŠK Kamenár Chtelnica | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 26,0 |
10 | ŠK Skalica D | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 25,5 |
11 | ŠO Kopčany | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 20,5 |
12 | TJ Chemolak Smolenice | 11 | 0 | 3 | 8 | 3 | 17,0 |
Do 3. ligy A2 postupuje CVČ Senica (Osuské C) Do 5. ligy zostupuje Chemolak Smolenice
4. liga A22 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | ŠK Zentiva Hlohovec | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 34,0 |
2 | ŠK Komplet Trnava-Modranka B | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 31,0 |
3 | ŠK Potônská veža B | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 27,5 |
4 | Šachový klub Cífer B | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 26,0 |
5 | ŠK Dunajská Streda D | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 22,5 |
6 | Lokomotíva Trnava E | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 27,0 |
7 | MŠK Sereď | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 24,5 |
8 | MŠK Thermál Veľký Meder | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 24,0 |
9 | Šachový klub Dolná Krupá | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 19,5 |
10 | ŠK Obecný úrad Špačince | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 20,0 |
11 | Lokomotíva Trnava D | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 19,0 |
Do 3. ligy A2 postupuje Zentiva Hlohovec
5.liga SE-SI 2010/2011 - konečná tabuľka
5. liga SE-SI 2010/2011
Poradie
Por. |
č. |
Družstvo |
Partie |
+ |
= |
- |
TB1 |
TB2 |
TB3 |
1 |
7 |
12 |
10 |
1 |
1 |
31 |
42.0 |
3550 |
|
2 |
2 |
12 |
6 |
4 |
2 |
22 |
35.0 |
2883 |
|
3 |
4 |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
31.5 |
2633 |
|
4 |
1 |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
26.0 |
2177 |
|
5 |
5 |
12 |
3 |
2 |
7 |
11 |
26.0 |
2235 |
|
6 |
6 |
11 |
2 |
4 |
5 |
10 |
25.5 |
2167 |
|
7 |
3 |
12 |
3 |
1 |
8 |
10 |
19.0 |
1575 |
Do 4. ligy postupuje CVČ Brezová
5.liga TT-PN-HC 2010/2011 - konečná tabuľka
Por. | Tím | Part. | + | = | - | MP3 | Body |
1 | ZŠK Vrbové C | 16 | 14 | 1 | 1 | 43 | 57,5 |
2 | ŠK Trakovice | 16 | 12 | 1 | 3 | 37 | 49,0 |
3 | ŠK Zentiva Hlohovec juniori | 16 | 11 | 0 | 5 | 33 | 48,0 |
4 | ŠK Kúpele Piešťany D | 16 | 11 | 0 | 5 | 33 | 47,0 |
5 | Lokomotíva Trnava juniori | 16 | 9 | 0 | 7 | 27 | 50,5 |
6 | ŠK Komplet Trnava-Modranka seniori | 16 | 6 | 1 | 9 | 19 | 37,5 |
7 | ŠK pri OÚ Šúrovce | 16 | 3 | 0 | 13 | 9 | 24,0 |
8 | ŠK Sokolovce | 16 | 2 | 1 | 13 | 7 | 25,5 |
9 | ŠK Komplet Trnava-Modranka juniori B | 16 | 2 | 0 | 14 | 6 | 19,0 |
Do ligy 4. ligy postupuje ZŠK Vrbové