Krajský šachový zväz Trnava, športovo-technická komisia | ||||||||||
4.liga A22 juh, ročník 2020/2021 | ||||||||||
Spravodajca č.1 | ||||||||||
Riaditeľ súťaže: | Mikuláš Kosár ml., Továrenská 521/60, 930 05 Gabčíkovo, mobil: 0905 064 801, 0902 890 485 | |||||||||
e-mail: kosarm@centrum.sk | ||||||||||
Technické ustanovenia: | ||||||||||
1. Súťaž sa hrá podľa pravidiel FIDE platných od 1.1.2018, podľa Súťažného poriadku pre družstvá platného od 1.8.2020 | ||||||||||
a podľa ustanovení tohoto rozpisu.. Výsledky jednotlivcov budú zaslané na zápočet na LOK SR a na RTL FIDE. | ||||||||||
2. Systém súťaže: Súťaž sa hrá jednokolovo podľa vyžrebovania, systémom každý s každým. Družstvá uvedené v rozpise | ||||||||||
kôl ako prvé, hrajú doma a majú biele figúry na nepárnych šachoviciach. Stretnutia sa hrajú na 5 šachovniciach. | ||||||||||
Tento rok máme iba 11 družstiev, takže každé kolo má 1 družstvo voľno, podľa žrebovania. | ||||||||||
3. Cenový fond: 1.miesto 60,-€, 2.miesto 45,-€, 3.miesto 30,-€ | ||||||||||
4. Postup a zostup: Víťaz 4.ligy A22-juh postupuje priamo do 3.ligy A2. Do 5.ligy zostupuje posledné družstvo plus | ||||||||||
naviac toľko družstiev, koľko do 4.ligy A22-juh vypadne z 3.ligy A2. | ||||||||||
5. Tempo hry: 90 minút na 40 ťahov + 30 sekúnd na každý ťah, potom 30 minút do konca partie | ||||||||||
+ 30 sekúnd na každý ťah. | ||||||||||
Hráč je povinný zapisovať ťahy počas celej partie. Pri hre s bonusom za ťah neexistuje pojem časová tieseň! | ||||||||||
6. Rozhodcovia: Rozhodcov, najlepšie nehrajúcich, si zabezpečuje domáce družstvo. Každý klub by mal mať aspoň jedného | ||||||||||
kvalifikovaného rozhodcu. Ak nie je prítomný nehrajúci rozhodca, určia rozhodcu kapitáni družstiev dohodou. | ||||||||||
Rozhodca nemôže súčasne vykonávať funkciu kapitána! | ||||||||||
7. Súpiska družstva: Družstvo zostavuje súpisku podľa Súťažného poriadku pre družstvá. Ak je na súpiske voľné miesto, | ||||||||||
možno najneskôr do 15.12.2020 doplniť hráča na ľubovoľné miesto pri dodržaní pravidiel zostavenia súpisky. | ||||||||||
Cudzincov štartujúcich na licenciu SŠZ je možné doplniť na súpisku do začiatku 3.kola. Hráč doplnený na súpisku môže nastúpiť | ||||||||||
najskôr 7 dní po doplnení riaditeľom súťaže. Ak sa hráč doplní do základnej zostavy, považujú sa pôvodní hráči | ||||||||||
aj nový hráč za hráčov základnej zostavy. Na súpiske môže byť maximálne 15 hráčov. | ||||||||||
8. Kapitán: Družstvo si pred stretnutím určí kapitána, ktorý predloží rozhodcovi zostavu hráčov pre dané stretnutie a ich doklady, | ||||||||||
( členský preukaz SŠZ, občiansky alebo vodičský preukaz, cestovný pas). Kapitán musí byť člen SŠZ s uhradeným | ||||||||||
členským poplatkom alebo hráč s platnou zahraničnou licenciou. | ||||||||||
Kapitáni sú spoločne s rozhodcom zodpovední za regulárny priebeh stretnutia. | ||||||||||
9. Zostava družstva: Hráči sa v zostave uvádzajú podľa poradia na súpiske. Kapitáni môžu odovzdať zostavu, v ktorej sú uvedení | ||||||||||
aj neprítomní hráči, prítomných hráčov však musí byť minimálne 3. Ostatní hráči môžu začať hrať | ||||||||||
bez straty času. Hráč uvedený do zostavy sa musí dostaviť k partii do 1 hodiny od stanoveného začiatku stretnutia. | ||||||||||
Pri nenastúpení nahláseného hráča tento hráč partiu prehráva kontumačne. Za nedostavenie sa hráča k partii | ||||||||||
je udelená pokuta vyplývajúca z poradia šachovnice nižšie určeným sadzobníkom pokút. | ||||||||||
Družstvo prehráva kontumačne všetky partie od tejto šachovnice nadol. | ||||||||||
Ak je nedostavenie sa hráča spôsobené vyššou mocou podľa bodu 5.5, prehráva kontumačne iba hráč, ktorý sa | ||||||||||
nedostavil na partiu. Družstvo je v takom prípade povinné preukázať vyššiu moc podľa bodu 5.6 súť. por. družstiev. | ||||||||||
Kapitáni oboch družstiev sú povinní odovzdať zostavu družstva najneskôr do jednej hodiny od stanoveného začiatku stretnutia. | ||||||||||
V jednom stretnutí môžu za družstvo nastúpiť najviac dvaja licenční hráči, z toho najviac jeden s licenciou typu A alebo Z. | ||||||||||
10.Začiatok stretnutia: Stretnutia začínajú v nedeľu o 10:00 hod. Hostia môžu požiadať z dôvodu dopravného spojenia o posun | ||||||||||
začiatku stretnutia o 1 hodinu dopredu alebo dozadu najneskôr 14 dní pred stretnutím a domáci sú im povinní vyhovieť. | ||||||||||
Ak má niektoré družstvo vážne dôvody, môže sa so súperom dohodnúť na predohratí stretnutia (na odložení len vo výnimočných | ||||||||||
a nevyhnutných prípadoch). Vzhľadom na mesačné ratingovanie súťaže treba zmeny termínov konzultovať s riaditeľom súťaže. | ||||||||||
Stretnutia posledného kola nie je možné predohrávať. | ||||||||||
11.Čakacia doba: Čakacia doba je jedna hodina. Ak družstvo počas nej oznámi meškanie hromadného dopravného prostriedku |
||||||||||
alebo nehodu vlastného motorového vozidla, predlžuje sa čakacia doba na dve hodiny. Platí len v prípade potvrdeného meškania | ||||||||||
hromadného dopravného prostriedku alebo nehody vlastného motorového vozidla - vtedy sa zápas začína bez časového trestu. | ||||||||||
Odporúčam kapitánom aj rozhodcovi využiť všetky možnosti na odohratie stretnutia. | ||||||||||
12.Hracia miestnosť: Adresy hracích miestností sú uvedené na 3. strane tohto spravodajcu. | ||||||||||
Usporiadateľ zodpovedá za pripravenie hracej miestnosti (min 18°C ), primerané osvetlenie atď.. | ||||||||||
13.Hlásenie výsledkov: V nedeľu po stretnutí domáce družstvo nahlási riaditeľovi súťaže kompletné výsledky (vrátane výsledkov | ||||||||||
na jednotlivých šachovniciach) najneskôr do 18:00 hod. e-mailom na uvedenú adresu, prípadne telefonicky. | ||||||||||
Najlepšie je poslať naskenovaný zápis o stretnutí ( dôležitá je čitateľnosť ). | ||||||||||
Zápis zo stretnutia je domáce družstvo povinné zaslať riaditeľovi súťaže najneskôr v prvý pracovný deň po stretnutí. | ||||||||||
Je možné ho posielať e- mailom v naskenovanom formáte ( dôležitá je čitateľnosť ). | ||||||||||
V prípade vyžiadania zápisu zo stretnutia riaditeľom súťaže je OP družstva povinný ho poslať najneskôr v prvý pracovný deň | ||||||||||
po jeho vyžiadaní. | ||||||||||
Po nahlásení všetkých výsledkov pošle riaditeľ súťaže org. pracovníkom domácich družstiev PGN súbor s vygenerovanými hlavičkami. | ||||||||||
Domáce družstvo zašle najneskôr do týždňa partie nahrané v elektronickej forme riaditeľovi súťaže. | ||||||||||
14.Hodnotenie stretnutí: Za vyhraté stretnutie získa družstvo 3 body, za remízu 1 bod a za prehru 0 bodov. O poradí družstiev | ||||||||||
v súťaži rozhoduje počet získaných zápasových bodov, ďalej počet partiových bodov zo všetkých stretnutí a výsledok vzájomného | ||||||||||
stretnutia. Ak by ani toto kritérium nerozhodlo, pridelí sa obidvom družstvám rovnaké umiestnenie. Ak by sa rozhodovalo | ||||||||||
o postupe alebo o vypadnutí, rozhodne riadiaci orgán o usporiadaní doplnkového stretnutia, resp. turnaja. | ||||||||||
15.Výsledky súťaže: Výsledky súťaže budú zverejnené na stránke www.chess-results.com, | ||||||||||
www.chess.sk. | ||||||||||
16.Zákazy: V hracej miestnosti je počas celého trvania stretnutia zakázané fajčenie. Je prísne zakázané konzumovať alkoholické | ||||||||||
nápoje pre všetkých zúčastnených v hracom priestore. Je zakázané nastúpiť na stretnutie pod vplyvom alkoholu alebo inej omamnej | ||||||||||
a psychotropnej látky. V hracej miestnosti je zakázané používať mobilný telefón a iné elektronické komunikačné zariadenia. | ||||||||||
17.Pokuty: Kontumačná prehra družstva: 25,-€. | ||||||||||
Kontumačná prehra jednotlivca (nenastúpenie hráča k partii): 1.šachovnica 15,-€, 2.šachovnica 10,-€, | ||||||||||
3.šachovnica 5,-€, 4. a 5. šachovnica 3,-€, po každých 3 prípadoch sa pokuta znásobuje. | ||||||||||
V poslednom kole sú pokuty za kontumačnú prehru družstva alebo jednotlivca dvojnásobné. | ||||||||||
Neodôvodnené nenastúpenie hráča základnej zostavy počas celej súťaže 10,-€, | ||||||||||
Nenahlásenie výsledku, neposlanie zápisu, neposlanie partií 5,-€, | ||||||||||
Opakované porušenie Súťažného poriadku, resp rozpisu do 10,-€. | ||||||||||
Pokuty treba uhradiť na účet Krajského šachového zväzu Trnava, č. účtu 0280540545/0900 (Slovenská sporiteľňa), | ||||||||||
najneskôr do 14 dní od udelenia pokuty (od vydania spravodajcu). Kópiu potvrdenia o zaplatení treba zaslať riaditeľovi súťaže. | ||||||||||
18.Protesty: Protesty podáva zástupca klubu predsedovi príslušnej ŠTK najneskôr do troch pracovných dní od predmetnej udalosti. | ||||||||||
Opis treba poslať druhej strane a rozhodcovi, tí sú povinní vyjadriť sa k protestu taktiež do troch dní. Voči rozhodnutiu o proteste |
||||||||||
možno podať odvolanie na VV KŠZ. Protestný a odvolací vklad je stanovený na 20,-€. | ||||||||||
19. Rôzne: Pri kontrole súpisiek som zistil tieto nedostatky: | ||||||||||
DSC Potôňská veža: Kalmár Tamás - nevybavená licencia typu A | ||||||||||
Csúri Szilveszter - nevybavená licencia typu Z | ||||||||||
Títo hráči nemôžu nastúpiť na zápas, pokiaľ nebude v matrike SŠZ záznam o zaplatení licencie. | ||||||||||
Trnava B nemá uvedenú hraciu miestnosť na súpiske, prosím zaslať mailom. | ||||||||||
OP, Peter Polák z klubu ŠK Dolná Krupá nemá uvedenú mailovú adresu, taktiež prosím zaslať mailom. | ||||||||||
Zoznam družstiev 4.ligy A22 v ročníku 2020/2021, adresy hracích miestností, organizační pracovníci: | ||||||||||
1. DSC Potônska veža | ||||||||||
op: János Szitási, Nový rad 375/35, 930 02 Orechová Potôň, tel.: 0915/887 035, e-mail: szitasijan@gmail.com | ||||||||||
2. ŠK Cífer C | hm: Hasičská zbrojnica, ul. SNP, 919 43 Cífer | |||||||||
op: Ivan Zelenský, Pavetišova, 919 43 Cífer, tel.: 0903/220 920, e-mail: ivo.zelensky@gmail.com | ||||||||||
3. MŠK Corvin Veľký Meder | hm: Mestské kultúrne stredisko, ul. Komárňanská 18, Veľký Meder | |||||||||
op: Mgr. Vince Végh, ul. Slnečná 598 930 10 Dolný Štál, tel.: 0908/357 724, e-mail: veghvince@gmail.com | ||||||||||
4. ŠK Šúrovce | ||||||||||
op: Branislav Karel, Hlohovská 58, 919 25 Šúrovce, tel.: 0949/279 533, e-mail: branislav.karel@zoznam.sk | ||||||||||
op: Miroslav Lukačovič, č.22 Šoporňa, tel.: 0905/418 689, e-mail: sachy.sered@gmail.com | ||||||||||
5. Lokomotíva Trnava B | ||||||||||
op: Miroslav Holický, Poštová 8, 917 01 Trnava, tel.: 0905/747 351, e-mail: miroslav9@chello.sk | ||||||||||
op: Ján Bahna, Š. Baniča 66, Smolenice, tel: 0905/711 334, e-mail: jbahna00@gmail.com | ||||||||||
6. ŠK Hlohovec B | hm: Denné centrum RUŽA, ul. Vinohradská 9, Hlohovec | |||||||||
op: Bystrík Tupý, ul. Mateja Bela 60/1, 920 01 Hlohovec, tel.: 0908/167 882, e-mail: bystrik.tupy@gmail.com | ||||||||||
op: Peter Janás, Stará Hora 4, 920 01 Hlohovec, tel.: 0948/031 500, e-mail: reservation@janas.sk | ||||||||||
7. ŠK Dunajská Streda C | ||||||||||
op: Ladislav Marczell, Nad Brehom 12/10, 929 01 Malé Dvorníky, tel.: 0902/677 922, e-mail: marczelllaszlo@centrum.sk | ||||||||||
op: Tibor Matis, ul. Záhradnicka 6316, 929 01 Dunajská Streda, tel.: 0907/465 263, e-mail: matistibi213@gmail.com | ||||||||||
8. MŠK Gabčíkovo B | ||||||||||
op: Štefan Sándor, Bratislavská 1422/30, 930 05 Gabčíkovo, tel.: 0904/949 542, e-mail: flatlandes@gmail.com | ||||||||||
9. ŠK Komplet Trnava -Modranka juniori | ||||||||||
op: Roman Kozinka, Olivová 2, 917 01 Trnava, tel.: 0910/470 049, e-mail:julius.kozinkar@gmail.com | ||||||||||
op: Július Gajarský, Spartakovská 3, 917 01 Trnava, tel.: 0910/673 122, e-mail: julius.gajarsky@gmail.com | ||||||||||
10. ŠK Dolná Krupá | ||||||||||
op: Štefan Petráš, ul. Andreja Kubinu 429/1, 919 65 Dolná Krupá, tel: 0905/925 221, e-mail: sk.d.krupa@gmail.com | ||||||||||
op: Peter Polák, Podhájska 672/52, 919 65 Dolná Krupá, tel: 0915/718 357, e-mail: | ||||||||||
11. ŠK OÚ Špačince | ||||||||||
op: Ján Pinkas, ul. Hlavná 414/5, 919 51 Špačince tel.: 0905/448 755 e-mail: pinkas@spacince.sk | ||||||||||
Všetkým hráčom želám veľa úspechov a zábavy za šachovnicou! | ||||||||||
V Gabčíkove, 10.10.2020 | Mikuláš Kosár ml. | |||||||||
riaditeľ 4.ligy A22-juh |
Súpisky družstiev - aktualizované k 01.10.2020 | ||||||||||||||
1 DSC Potônska veža | 4 | ŠK Šúrovce | ||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | |
1 | Szitási János | 1986 | 0 | 14909510 | 1988 | 1 | Jablonický František | 2026 | 0 | 14901390 | B547 | 1951 | ||
2 | Kalmár Tamás | 2012 | 0 | 14915995 | A | 1989 | 2 | Bella Július | 1939 | 0 | 14909740 | A546 | 1990 | |
3 | Csúri Szilveszter | 1967 | 0 | 933031 | Z | 1969 | 3 | Lukačovič Miroslav | 1899 | 0 | 14910772 | 1964 | ||
4 | Szőcs Ladislav | 1805 | 0 | 14906252 | 1953 | 4 | Bukovský Milan | 1872 | 0 | 14906988 | 1957 | |||
5 | Fekete Róbert | 1874 | 0 | 14909502 | 1988 | 5 | Kinceľ František | 1791 | 0 | 14925656 | 1959 | |||
6 | Both Lajos | 1696 | 0 | 14906627 | 1954 | 6 | Horecký Peter | 1966 | 0 | 14915880 | 1984 | |||
7 | Rózsás Dániel | 1646 | 0 | 14947684 | 1989 | 7 | Čvirik Vladimír | 1837 | 0 | 14908530 | A545 | 1964 | ||
8 | Sidó Dániel | 1573 | 0 | 14916665 | 1952 | 8 | Čmarada Juraj | 1810 | 0 | 14930005 | 1965 | |||
9 | Húsvéth Juraj | 0 | 1278 | 14933470 | 1955 | 9 | Šipkovský Ladislav | 1749 | 0 | 14904772 | 1941 | |||
10 | Szabó Viktor | 1466 | 0 | 14945355 | 1974 | 10 | Foltinovič Tomáš | 1668 | 0 | 14925559 | 1987 | |||
11 | Lelkes Géza | 1432 | 0 | 14910888 | 1951 | 11 | Milec Gustav | 1571 | 0 | 14925737 | 1970 | |||
12 | 12 | Mészáros Casey Ryan | 1478 | 0 | 14963205 | B549 | 2011 | |||||||
13 | 13 | Karel Branislav | 1433 | 0 | 14937000 | 1974 | ||||||||
14 | Mitas Daniel | 1420 | 0 | 14969009 | B550 | 2005 | ||||||||
15 | Richnák Michal | 1405 | 0 | 14968860 | B551 | 2004 | ||||||||
2 ŠK Cífer C | 5 Lokomotíva Trnava B | |||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | |
1 | Lipták Dušan | 2155 | 0 | 14914220 | A465 | 1992 | 1 | Babirát Michal | 1884 | 0 | 14919435 | 1992 | ||
2 | Vlkovič Pavol | 1839 | 0 | 14913062 | B454 | 1955 | 2 | Kostický Šimon | 1871 | 0 | 14964899 | 1995 | ||
3 | Horňák Pavol | 1752 | 0 | 14918773 | 1960 | 3 | Holický Miroslav | 1793 | 0 | 14911736 | 1980 | |||
4 | Kavuljak Alojz | 1672 | 0 | 14933497 | 1965 | 4 | Doucha Ludvig | 1820 | 0 | 1408844 | 1950 | |||
5 | Císár Marian | 1569 | 0 | 14914069 | 1975 | 5 | Klanica Anton | 1810 | 0 | 14909707 | 1949 | |||
6 | Štefík Miroslav | 1643 | 0 | 14925958 | 1947 | 6 | Bahna Ján | 1785 | 0 | 14915340 | 1951 | |||
7 | Stanko Michal | 1471 | 0 | 14950502 | 2005 | 7 | Sucháň Jozef | 1708 | 0 | 14930030 | 1972 | |||
8 | Zelenský Ivan | 1417 | 0 | 14950537 | 1978 | 8 | Horník Andrej | 1727 | 0 | 14933616 | 1999 | |||
9 | Prigoda Ľuboš | 1416 | 0 | 14920948 | 1975 | 9 | Benkovský Peter | 1634 | 0 | 14929996 | 1948 | |||
10 | Stanko Peter | 1349 | 0 | 14952181 | 1962 | 10 | Fajnor Dušan | 1626 | 0 | 14936968 | 1978 | |||
11 | Zelenský Filip | 1314 | 0 | 14950529 | 2005 | 11 | Moravec Milan | 1578 | 0 | 14925745 | 1966 | |||
12 | Kovačič Lukáš | 0 | 1194 | 14944936 | 1995 | 12 | Jančik Ondrej | 1556 | 0 | 14911744 | 1942 | |||
13 | Štefunko Vladimír | 0 | 1000 | 14972140 | 2004 | 13 | Dzivák Jozef | 1457 | 0 | 73617016 | 2006 | |||
14 | Holický Tomáš | 1253 | 0 | 14948591 | 2006 | |||||||||
15 | Brezovský Ferdinand | 0 | 1000 | 14963043 | 1982 | |||||||||
3 MŠK Corvin Veľký Meder | 6 ŠK Hlohovec B | |||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | |
1 | Merva František | 2041 | 0 | 14908085 | A247 | 1982 | 1 | Biščo Igor | 1989 | 0 | 14901498 | A202 | 1965 | |
2 | Sárközi Szabolcs | 2078 | 0 | 14941660 | B180 | 2003 | 2 | Gajarský Roman | 1773 | 0 | 14906260 | A203 | 1971 | |
3 | Végh Vince | 1901 | 0 | 14910926 | 1973 | 3 | Janás Peter | 1763 | 0 | 14938200 | A205 | 1959 | ||
4 | Iván Imrich | 1985 | 0 | 14909200 | 1974 | 4 | Barča Michal | 1738 | 0 | 14913453 | A204 | 1987 | ||
5 | Cséfalvay Štefan | 1773 | 0 | 14909820 | 1946 | 5 | Tupý Bystrík | 1696 | 0 | 14937131 | 1975 | |||
6 | Szabó Július | 1632 | 0 | 14920956 | 1963 | 6 | Tupý Emil | 1611 | 0 | 14937140 | 1951 | |||
7 | Kórósi Gejza | 1615 | 0 | 14914166 | 1955 | 7 | Jančička Viliam | 1564 | 0 | 14926296 | 1952 | |||
8 | Pszota Máté | 1600 | 0 | 14933519 | 1998 | 8 | Filip František | 1731 | 0 | 14914107 | 1951 | |||
9 | Kiss Márton Dezső | 1489 | 0 | 14967464 | 1999 | 9 | Gažovič Lukáš | 1626 | 0 | 14942348 | 1985 | |||
10 | Bögi Timea | 1536 | 0 | 14914050 | 1970 | 10 | Bojnanský Juraj | 1612 | 0 | 14948567 | 1957 | |||
11 | Pintér Marek | 1485 | 0 | 14920930 | 1975 | 11 | Motyčka Juraj | 1481 | 0 | 14956713 | 1951 | |||
12 | Sebők Kristián | 1430 | 0 | 14925893 | 1980 | 12 | Mikuš Andrej | 1339 | 0 | 14952157 | 2002 | |||
13 | Soóky Ladislav | 1408 | 0 | 14914352 | 1947 | 13 | Motyčková Monika | 1162 | 0 | 14963892 | 1976 | |||
14 | Boros Peter | 1116 | 0 | 14963787 | 1976 | 14 | Javor Jozef | 1358 | 0 | 14914158 | 1956 | |||
15 | Boros Dávid | 1107 | 0 | 14963795 | 2011 | |||||||||
7 ŠK Dunajská Streda C | 10 ŠK Dolná Krupá | |||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | |
1 | Bugár Peter | 2015 | 0 | 14940507 | A558 | 2001 | 1 | Bohunický Ivan | 1866 | 0 | 14925508 | 1959 | ||
2 | Mátis Tibor ml. | 1899 | 0 | 14941643 | 2002 | 2 | Polák Peter | 1842 | 0 | 14925826 | 1987 | |||
3 | Minárik Jozef | 1695 | 0 | 14937050 | 2004 | 3 | Vagovský Jozef | 1773 | 0 | 14913054 | B426 | 1954 | ||
4 | Mézes Kristóf | 1692 | 0 | 14937042 | 2004 | 4 | Brestovanský Anton | 1685 | 0 | 14925516 | 1955 | |||
5 | Mátis Tibor | 1599 | 0 | 14941651 | 1973 | 5 | Petráš Štefan | 1691 | 0 | 14925800 | 1959 | |||
6 | Kiss Balázs | 1375 | 0 | 14956578 | 2002 | 6 | Bohunický Pavol | 1590 | 0 | 14945533 | 1985 | |||
7 | Vargaová Veronika | 1421 | 0 | 14945576 | 2000 | 7 | Rendek Jozef | 1512 | 0 | 14925869 | 1950 | |||
8 | Rákász Botond | 1292 | 0 | 14958902 | 2007 | 8 | Petráš Juraj | 0 | 1000 | 14925796 | 1962 | |||
9 | Györi Zsofia | 1425 | 0 | 14958970 | 2005 | 9 | ||||||||
10 | Vida Gergő | 1087 | 0 | 14965232 | 2006 | 10 | ||||||||
11 | Tóth Márton | 0 | 1000 | 14967782 | 2009 | 11 | ||||||||
12 | Ráchelová Diana | 1077 | 0 | 14966859 | 2006 | 12 | ||||||||
13 | Ráchelová Laura | 0 | 1053 | 14967197 | 2008 | 13 | ||||||||
14 | Ráchelová Nikola | 0 | 1000 | 14966778 | 2009 | |||||||||
15 | Rácz Gábor | 0 | 1000 | 14964414 | 2003 | |||||||||
8 MŠK Gabčíkovo B | 11 ŠK OÚ Špačince | |||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | |
1 | Farkas Gábor FM | 2344 | 0 | 14908034 | A513 | 1989 | 1 | Šturdík Igor | 1949 | 0 | 14910373 | A159 | 1959 | |
2 | Balogh Péter | 2073 | 0 | 14914395 | A512 | 1997 | 2 | Valach Peter | 1789 | 0 | 14925974 | 1950 | ||
3 | Farkas Renáta | 1956 | 0 | 14927705 | B515 | 1997 | 3 | Slezák Rudolf | 1694 | 0 | 14925915 | 1952 | ||
4 | Mészáros Nikolas | 1789 | 0 | 14940540 | 1998 | 4 | Karel Jozef | 1700 | 0 | 14933489 | 1951 | |||
5 | Bertalan Bálint | 1852 | 0 | 14925494 | 1989 | 5 | Šulko Vít | 1597 | 0 | 14925966 | 1952 | |||
6 | Kovařiková Mária | 1900 | 0 | 14955040 | B516 | 2007 | 6 | Štefánek Ivan | 1629 | 0 | 14925940 | 1961 | ||
7 | Kosár Mikuláš ml. | 1825 | 0 | 14907275 | 1978 | 7 | Pinkas Ján | 1437 | 0 | 14925818 | 1960 | |||
8 | Farkas Sándor | 1791 | 0 | 14908417 | 1962 | 8 | Vrška Tomáš | 0 | 1000 | 14930056 | 1968 | |||
9 | Árpa Zoltán | 1771 | 0 | 14920760 | 1974 | 9 | ||||||||
10 | Bott Tamás | 1664 | 0 | 14910802 | 1988 | 10 | ||||||||
11 | Kosár Mikuláš | 1571 | 0 | 14908387 | 1952 | 11 | ||||||||
12 | Sándor Štefan | 1578 | 0 | 14914328 | 1987 | 12 | ||||||||
13 | Both Gergely | 0 | 1000 | 14953188 | 1994 | 13 | ||||||||
9 ŠK Trnava - Modranka juniori | ||||||||||||||
š. | Priezvisko a meno | FIDE | EloN | ID | Lic | R.n. | ||||||||
1 | Škreko Igor ml. | 1860 | 0 | 14959704 | B169 | 2007 | ||||||||
2 | Lopatievov Alexander | 1886 | 0 | 14920891 | A166 | 1968 | ||||||||
3 | Bango Dominik | 1807 | 0 | 14933357 | 2001 | |||||||||
4 | Kramár Matúš | 1673 | 0 | 14944618 | 2004 | |||||||||
5 | Rau Vladimír | 1704 | 0 | 14925850 | 1985 | |||||||||
6 | Ganzová Veronika | 1641 | 0 | 14941597 | 1999 | |||||||||
7 | Ganz Marek | 1665 | 0 | 14942321 | 2004 | |||||||||
8 | Gajarský Július | 1707 | 0 | 14911647 | 1958 | |||||||||
9 | Dobiš Pavol | 1583 | 0 | 14920808 | 1959 | |||||||||
10 | Libich Oliver | 1332 | 0 | 14960443 | 2008 | |||||||||
11 | Škreko Igor | 1460 | 0 | 14954818 | 1972 | |||||||||
12 | Rusnáčik Milan | 1361 | 0 | 14925885 | 1958 | |||||||||
13 | Libich Roman | 1296 | 0 | 14961091 | 1976 | |||||||||
14 | Libich Šimon | 1207 | 0 | 14960451 | 2006 |
4. liga A22 2020/2021 | |||
1. kolo dňa 18.10.2020 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
1 | ŠK Cífer C | - | ŠK OÚ Špačince |
2 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | ŠK Dolná Krupá |
3 | ŠK Šúrovce | - | ŠK Trnava - Modranka juniori |
4 | Lokomotíva Trnava B | - | MŠK Gabčíkovo B |
5 | ŠK Hlohovec B | - | ŠK Dunajská Streda C |
6 | DSC Potônska veža | - | |
2. kolo dňa 08.11.2020 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
7 | MŠK Gabčíkovo B | - | ŠK Hlohovec B |
8 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | Lokomotíva Trnava B |
9 | ŠK Dolná Krupá | - | ŠK Šúrovce |
10 | ŠK OÚ Špačince | - | MŠK Corvin Veľký Meder |
11 | DSC Potônska veža | - | ŠK Cífer C |
12 | ŠK Dunajská Streda C | - | |
3. kolo dňa 22.11.2020 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
13 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | DSC Potônska veža |
14 | ŠK Šúrovce | - | ŠK OÚ Špačince |
15 | Lokomotíva Trnava B | - | ŠK Dolná Krupá |
16 | ŠK Hlohovec B | - | ŠK Trnava - Modranka juniori |
17 | ŠK Dunajská Streda C | - | MŠK Gabčíkovo B |
18 | ŠK Cífer C | - | |
4. kolo dňa 06.12.2020 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
19 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | ŠK Dunajská Streda C |
20 | ŠK Dolná Krupá | - | ŠK Hlohovec B |
21 | ŠK OÚ Špačince | - | Lokomotíva Trnava B |
22 | DSC Potônska veža | - | ŠK Šúrovce |
23 | ŠK Cífer C | - | MŠK Corvin Veľký Meder |
24 | MŠK Gabčíkovo B | - | |
5. kolo dňa 10.01.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
25 | ŠK Šúrovce | - | ŠK Cífer C |
26 | Lokomotíva Trnava B | - | DSC Potônska veža |
27 | ŠK Hlohovec B | - | ŠK OÚ Špačince |
28 | ŠK Dunajská Streda C | - | ŠK Dolná Krupá |
29 | MŠK Gabčíkovo B | - | ŠK Trnava - Modranka juniori |
30 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | |
6. kolo dňa 24.01.2020 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
31 | ŠK Dolná Krupá | - | MŠK Gabčíkovo B |
32 | ŠK OÚ Špačince | - | ŠK Dunajská Streda C |
33 | DSC Potônska veža | - | ŠK Hlohovec B |
34 | ŠK Cífer C | - | Lokomotíva Trnava B |
35 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | ŠK Šúrovce |
36 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | |
7. kolo dňa 14.02.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
37 | Lokomotíva Trnava B | - | MŠK Corvin Veľký Meder |
38 | ŠK Hlohovec B | - | ŠK Cífer C |
39 | ŠK Dunajská Streda C | - | DSC Potônska veža |
40 | MŠK Gabčíkovo B | - | ŠK OÚ Špačince |
41 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | ŠK Dolná Krupá |
42 | ŠK Šúrovce | - | |
8. kolo dňa 07.03.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
43 | ŠK OÚ Špačince | - | ŠK Trnava - Modranka juniori |
44 | DSC Potônska veža | - | MŠK Gabčíkovo B |
45 | ŠK Cífer C | - | ŠK Dunajská Streda C |
46 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | ŠK Hlohovec B |
47 | ŠK Šúrovce | - | Lokomotíva Trnava B |
48 | ŠK Dolná Krupá | - | |
9. kolo dňa 21.03.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
49 | ŠK Hlohovec B | - | ŠK Šúrovce |
50 | ŠK Dunajská Streda C | - | MŠK Corvin Veľký Meder |
51 | MŠK Gabčíkovo B | - | ŠK Cífer C |
52 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | DSC Potônska veža |
53 | ŠK Dolná Krupá | - | ŠK OÚ Špačince |
54 | Lokomotíva Trnava B | - | |
10. kolo dňa 11.04.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
55 | DSC Potônska veža | - | ŠK Dolná Krupá |
56 | ŠK Cífer C | - | ŠK Trnava - Modranka juniori |
57 | MŠK Corvin Veľký Meder | - | MŠK Gabčíkovo B |
58 | ŠK Šúrovce | - | ŠK Dunajská Streda C |
59 | Lokomotíva Trnava B | - | ŠK Hlohovec B |
60 | ŠK OÚ Špačince | - | |
11. kolo dňa 25.04.2021 o 10:00 | |||
č. | dr. | dr. | |
61 | ŠK Dunajská Streda C | - | Lokomotíva Trnava B |
62 | MŠK Gabčíkovo B | - | ŠK Šúrovce |
63 | ŠK Trnava - Modranka juniori | - | MŠK Corvin Veľký Meder |
64 | ŠK Dolná Krupá | - | ŠK Cífer C |
65 | ŠK OÚ Špačince | - | DSC Potônska veža |
66 | ŠK Hlohovec B | - |